WELCOMESTI LUGU

Welcomesti lugu sai alguses 2003. a võimalusest, õigete inimeste kokku sattumisest ja uskumusest, et meie teenustest on Sinule kasu. Meie eesmärk on teha kõrge kvaliteediga toodangut ja pakkuda Sinule sõbralikku teenindust, et Sa tunneksid end mugavalt nii siia tulles, kui hiljem meie mööblil lesides.

Saaremaale tulemine ja siit ära käimine toimub ainult ühel viisil, vurad praamile ja naudid pool tundi meresõitu. Mõistagi on see loonud soodsa pinnase meresõidukite tootmisele, olgu need siis laevad või jahid. Meresõidud pakuvad ülimat naudingut aga võivad venida pikaks ja väsitavaks. Meie teame, et merel peab olema valvas ja seda ei saa olla väsinud meele ja kehaga. Sestap me hoolitseme selle eest, et seiklushimulistel meremeestel ja -naistel oleks võimalik end mugavalt tunda ja välja puhata.

Tegusate aastate jooksul on Welcomest meid viinud naabritest Soomest kuni kaugele Ameerikasse ning kõikjale vahepeale. Me oleme tootnud ja paigaldanud pehmet mööblit maailma suurimatesse kruiisilaevadesse ja lugematul arvul jahtidesse. Renoveerinud hindamatut vanamööblit ja valmistanud väga personaalset pehmet mööblit kodudesse ja avalikke ruumidesse.

Meie tugevaim omadus on paindlikkus ja see tuleb esile meie kiire reageerimise ja efektiivse töötamisega. Leiame, et need on tähtsaimad omadused saavutamaks konkurentsieelist ja usaldusväärsust.